Kontakta produktionsbyrån Blomquist & Co

PAGE

Blomquist & Co
Sveavägen 17 9tr
111 57 Stockholm

info(@)blomquist-co.se
+46 8 406 76 60

Medarbetare


Vill du komma i kontakt med oss, sök gärna bland våra medarbetare här nedan. Har du några funderingar vad vi kan göra för dig och ditt företag, kontakta Johan Skylling på johan(@)blomquist-co.se eller på 08 406 76 60.

Filtrera medarbetare:
Anna Södermark

Anna Södermark

Projekt- och produktionsledning

annas@blomquist-co.se

08 406 76 78

Anna-Karin Fromholtz

Anna-Karin Fromholtz

Projektledning

anna-karin@blomquist-co.se

08 406 76 69

Anne-Chris Hedlund

Anne-Chris Hedlund

Projekt- och produktionsledning

info@blomquist-co.se

Föräldraledig

Camilla Berg

Camilla Berg

Grafisk formgivning och illustration

camillab@blomquist-co.se

08 120 960 05

Carina Magnusson

Carina Magnusson

Projekt- och produktionsledning

carina@blomquist-co.se

08 406 76 66

carl

Carl Jonsvik

Art Director

carl@blomquist-co.se

08 406 76 60

Claes Blomquist

Claes Blomquist

VD

claes@blomquist-co.se

08 406 76 60

Eva Kasselring

Eva Kasselring

Projektledning

eva@blomquist-co-se

08 406 76 60

Gunnar Benon

Gunnar Benon

Grafisk formgivning

gunnar@blomquist-co.se

08 406 76 71

Gustav Strömbom

Gustav Strömbom

Webbutvecklare

gustav@blomquist-co.se

08 120 960 14

Helena Friberg

Helena Friberg

Projekt- och produktionsledning

helena@blomquist-co.se

08 406 76 68

jenny

Jenny Ilola

Projekt- och produktionsledning

jenny@blomquist-co.se

08 406 76 64

Jessica Sanberg

Jessica Sandberg

Projekt- och produktionsledning

jessica@blomquist-co.se

08 406 76 84

Johan Skylling

Johan Skylling

Byråchef och projektledning

johan@blomquist-co.se

08 406 76 60

Karla Ruthström Rudd

Karla Ruthström Rudd

Receptionist

info@blomquist-co.se

08 406 76 60

Katharina Kruus

Katarina Kruus

Art Director

katarina@blomquist-co.se

08 120 960 05

Ken Söderkvist

Ken Söderqvist

Projekt- och produktionsledning

ken@blomquist-co.se

08 406 76 88

linda

Linda Söderberg

Projekt- och produktionsledning

linda@blomquist-co.se

08 406 76 77

Linn Niska

Linn Niska

Projekt- och produktionsledning

linn@blomquist-co.se

08 406 76 65

Liza Simonsson

Liza Simonsson

Grafisk formgivning och foto

liza@blomquist-co.se

08 406 76 60

Madeleine Segner

Madeleine Segner

Grafisk formgivning

madeleine@blomquist-co.se

08 120 960 02

Per Wallgren

Per Wallgren

Copywriter

per@blomquist-co.se

08 406 76 86

Robert Johansson

Robert Johansson

Grafisk formgivning

robert@blomquist-co.se

08 406 76 75

sara

Sara Rosenblad

Projekt- och produktionsledning

sara@blomquist-co.se

08 406 76 60

Sophia Mirlashari

Sophia Tillman

Grafisk formgivning

sophia@blomquist-co.se

08 120 960 03

Tore Manstad

Tore Manstad

Faktor

tore@blomquist-co.se

08 406 76 60

Tove Arvén

Tove Arvén

Grafisk formgivning

tove@blomquist-co.se

08 406 76 61

Örnulf Klang

Örnulf Klang

Copywriter

ornulf@blomquist-co.se

08 120 960 11